TP-LINK TL-SG1048 48-port Gigabit Switch

TP-LINK TL-SG1048 48-port Gigabit Switch

21.999,00 ден.   Спореди

TL-SG1048 48-port Gigabit Switch, 1U 19-inch rack-mountable steel case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-SG1048 48-port Gigabit Switch, 1U 19-inch rack-mountable steel case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка