TP-LINK TL-SF1008D 8-port 10/100Mbps mini Desktop Switch

TP-LINK TL-SF1008D 8-port 10/100Mbps mini Desktop Switch

799,00 ден.   Спореди

TL-SF1008D 8-port 10/100Mbps mini Desktop Switch, plastic case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-SF1008D 8-port 10/100Mbps mini Desktop Switch, plastic case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка