TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router, 5-port Fast Ethernet Multi-Wan Router for Small and Medium Business, Configurable WAN/LAN Ports up to 4 Wan ports, Load Balance, Advanced firewall, Port Bandwidth Control, PPPoE Server, IM/P2P blocking

3.964,00 ден.   Спореди

TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router
• 5-port Fast Ethernet Multi-Wan Router for Small and Medium Business
• Configurable WAN/LAN Ports up to 4 Wan ports
• Load Balance
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.964,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router
• 5-port Fast Ethernet Multi-Wan Router for Small and Medium Business
• Configurable WAN/LAN Ports up to 4 Wan ports
• Load Balance
• Advanced firewall
• Port Bandwidth Control
• PPPoE Server
• IM/P2P blocking
• Port Mirror
• DDNS
• UPnP
• VPN pass-through
• 30000 Concurrent Sessions
• 1U 13-inch rack-mountable steel case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка