TP-LINK TL-R402M 1 WAN port + 4 LAN ports

TP-LINK TL-R402M 1 WAN port + 4 LAN ports

749,00 ден.   Спореди

TL-R402M 1 WAN port + 4 LAN ports, Cable/DSL Router for Home, Dial-on-demand, Firewall, DHCP, DMZ host, VPN pass-through, supports PPPoE, Dynamic IP, Static IP, L2TP Internet Access


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 749,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-R402M 1 WAN port + 4 LAN ports, Cable/DSL Router for Home, Dial-on-demand, Firewall, DHCP, DMZ host, VPN pass-through, supports PPPoE, Dynamic IP, Static IP, L2TP Internet Access

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка