TP-LINK TL-MR3220 150Mbps Wireless Lite N 3G Router

TP-LINK TL-MR3220 150Mbps Wireless Lite N 3G Router

1.699,00 ден.   Спореди

TL-MR3220 150Mbps Wireless Lite N 3G Router, Compatible with UMTS/HSPA/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 detachable antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-MR3220 150Mbps Wireless Lite N 3G Router, Compatible with UMTS/HSPA/EVDO USB modem, 3G/WAN failover, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 detachable antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка