TP-LINK TL-ANT24PT Pigtail Cable

TP-LINK TL-ANT24PT Pigtail Cable

239,00 ден.   Спореди

TL-ANT24PT Pigtail Cable, 2.4GHz, 50cm Cable length, N-type Male to RP-SMA Male connector


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-ANT24PT Pigtail Cable, 2.4GHz, 50cm Cable length, N-type Male to RP-SMA Male connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка