TP-LINK TL-ANT24EC5S Low-loss Antenna Extension Cable

TP-LINK TL-ANT24EC5S Low-loss Antenna Extension Cable

649,00 ден.   Спореди

TL-ANT24EC5S Low-loss Antenna Extension Cable, 2.4GHz, 5 meters Cable length, RP-SMA Male to Female connector


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-ANT24EC5S Low-loss Antenna Extension Cable, 2.4GHz, 5 meters Cable length, RP-SMA Male to Female connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка