TP-LINK TL-ANT2405C 2.4GHz 5dBi Indoor Omni-directional Antenna

379,00 ден.   Спореди

TL-ANT2405C 2.4GHz 5dBi Indoor Omni-directional Antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 379,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 416,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-ANT2405C 2.4GHz 5dBi Indoor Omni-directional Antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка