TP-LINK TF-3239DL 10/100Mbps PCI Network Interface Card

TP-LINK TF-3239DL 10/100Mbps PCI Network Interface Card

279,00 ден.   Спореди

TF-3239DL 10/100Mbps PCI Network Interface Card, Realtek RTL8139D chip


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 279,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TF-3239DL 10/100Mbps PCI Network Interface Card, Realtek RTL8139D chip

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка