TP-Link Smart Switch 28-port Pure-Gigabit,24 10/100/1000Mbps RJ45 ports incl. 4SFP slots, BaseT VLAN,STP/RSTP/MSTP,IGMP V1/V2/V3,DHCP, 802.1P Qos,Limit Rate, Voice VLAN,Port Trunking/Mirroring,LACP, SNMP,RMON,1U 19" rack-mountable steel case

10.700,00 ден.   Спореди

TP-Link Smart Switch 28-port Pure-Gigabit,24 10/100/1000Mbps RJ45 ports incl. 4SFP slots, BaseT VLAN,STP/RSTP/MSTP,IGMP V1/V2/V3,DHCP, 802.1P Qos,Limit Rate, Voice VLAN,Port Trunking/Mirroring,LACP, S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.700,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TP-Link Smart Switch 28-port Pure-Gigabit,24 10/100/1000Mbps RJ45 ports incl. 4SFP slots, BaseT VLAN,STP/RSTP/MSTP,IGMP V1/V2/V3,DHCP, 802.1P Qos,Limit Rate, Voice VLAN,Port Trunking/Mirroring,LACP, SNMP,RMON,1U 19" rack-mountable steel case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка