TP-Link High Gain Wireless USB Adapter TL-WN722N

17.990,00 ден.   Спореди

Ideal for home use Great signal w/4 dBi High Gain Antenna Up to 150Mbps Wireless Data Rates Supports Sony PSP X-Link Easy encryption w/ WPS button Advanced Security-WPA / WPA2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ideal for home use Great signal w/4 dBi High Gain Antenna Up to 150Mbps Wireless Data Rates Supports Sony PSP X-Link Easy encryption w/ WPS button Advanced Security-WPA / WPA2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка