TP-Link Archer C20 AC750 Dual Band Wireless Router

2.775,00 ден.   Спореди

TP-Link Archer C20 AC750 Dual Band Wireless Router
• Mediatek
• 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz
• 802.11ac/a/b/g/n
•1 10/100M WAN + 4 10/100M LAN
• Wireless On/Off
• ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.775,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TP-Link Archer C20 AC750 Dual Band Wireless Router
• Mediatek
• 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz
• 802.11ac/a/b/g/n
•1 10/100M WAN + 4 10/100M LAN
• Wireless On/Off
• 1 USB 2.0 port
• 2 fixed antennas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка