TP-Link Archer C2 AC750 Dual Band Wireless Gigabit Router

3.667,00 ден.   Спореди

TP-Link Archer C2 AC750 Dual Band Wireless Gigabit Router
• Mediatek+Realtek
• 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz
• 802.11ac/a/b/g/n
• 1 Gigabit WAN + 4 Gigabit LAN
• Wireles...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.667,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TP-Link Archer C2 AC750 Dual Band Wireless Gigabit Router
• Mediatek+Realtek
• 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz
• 802.11ac/a/b/g/n
• 1 Gigabit WAN + 4 Gigabit LAN
• Wireless On/Off
• 1 USB 2.0 port
• 2 detachable antennas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка