TOWITEK универзален систем за контрола на пристап

5.985,00 ден.   Спореди

TowiTek универзален систем за контрола на пристап UAC400 е централната контролна единица за системи за контрола на пристап со 400 овластени идентификации. Поединечно бришење на индивидуалните загубе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.985,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TowiTek универзален систем за контрола на пристап UAC400 е централната контролна единица за системи за контрола на пристап со 400 овластени идентификации. Поединечно бришење на индивидуалните загубени идентификации е можно благодарение на екранот. Прекинувачот може да се конфигурира како временски или контакт за прекинување. За работа, TowiTek единицата за влез мора да биде поврзана со Wiegand-интерфејс. За користење на рачните радио предаватели се користат единицата за прием ред бр 19 12 40 и рачниот предавател ред бр19 12 27. За користење на RFID-транспондерот нарачајте ја RFID - антена ред бр 19 15 27. Истовременото поврзување на неколку влезни единици, како што се радио и RFID во паралела е исто така можно. Системот за контрола на пристап се испорачува како готов производ сместен во TowiTek универзална обвивка.

2 години гаранција

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка