TOSHIBA STORE STEEL 1.8'' 120GB GOLD

TOSHIBA STORE STEEL 1.8'' 120GB GOLD

2.079,00 ден.   Спореди

ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК 1.8" КАПАЦИТЕТ 120 GB USB 2.0 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.079,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК 1.8" КАПАЦИТЕТ 120 GB USB 2.0 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка