TOSHIBA SATELLITE S50-B-142

TOSHIBA SATELLITE S50-B-142

26.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР:INTEL CORE I3-4005U 3M CACHE, 1.70 GHZ МЕМОРИЈА:RAM 4GB DDR3 ХДД:1TB SATA 5400 RPM ЕКРАН:15.6" (39.6 CM) 1366X768 LED МРЕЖА:WIRELESS 802.11 B/G/N, BLUETOOTH 4.0+LE SMART SILVER FINISH, BLACK ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 26.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР:INTEL CORE I3-4005U 3M CACHE, 1.70 GHZ МЕМОРИЈА:RAM 4GB DDR3 ХДД:1TB SATA 5400 RPM ЕКРАН:15.6" (39.6 CM) 1366X768 LED МРЕЖА:WIRELESS 802.11 B/G/N, BLUETOOTH 4.0+LE SMART SILVER FINISH, BLACK KEYBOARD ГРАФИКА:INTEL HD GRAPHICS 4400 HD WEB CAMERA,1XUSB 2.0,2XUSB 3.0,1XHDMI БАТЕРИЈА:LI-ION O.С. WINDOWS 8.1 64BIT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка