TOSHIBA SATELLITE C55-C-173

TOSHIBA SATELLITE C55-C-173

15.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: INTEL® CELERON® N3050,1.6 GHZ 2MB CACHE МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 (1600MHZ) ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" TRUBRITE HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHIC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: INTEL® CELERON® N3050,1.6 GHZ 2MB CACHE МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 (1600MHZ) ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" TRUBRITE HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS МУЛТИМЕДИА: HD WEBCAM, CARDREADER, USB 3.0, BT4.0,HDMI БАТЕРИЈА: LI-ION ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: FREE DOS, Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка