Toshiba Sat. C650D-018

Toshiba Sat. C650D-018

26.639,00 ден.   Спореди

Toshiba Sat. C650D-018, AMD C-50, 320GB, 3GB, 15,6". W7HP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.639,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Toshiba Sat. C650D-018, AMD C-50, 320GB, 3GB, 15,6". W7HP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка