Toshiba L50-B

17.990,00 ден.   Спореди

Intel Core i3-4005U
4GB DDR3/1600 SODIMM
500GB HDD SATA 5400rpm
15.6inc Crystal HD LED display
Intel HD Graphics 4400
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DWD-R, CAMERA,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i3-4005U
4GB DDR3/1600 SODIMM
500GB HDD SATA 5400rpm
15.6inc Crystal HD LED display
Intel HD Graphics 4400
Gigabyte LAN, Wlan 802.11b/g/n
DWD-R, CAMERA, Card Reader
Bluetooth 4.0, HDMI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка