TOSHIBA CANVIO BASICS 2.5'' 500GB

2.999,00 ден.   Спореди

ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК КАПАЦИТЕТ - 500 GB. USB 3.0 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК КАПАЦИТЕТ - 500 GB. USB 3.0 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка