TOSHIBA C55-C-1KX BLACK

TOSHIBA C55-C-1KX BLACK

14.979,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: INTEL® PENTIUM® QUAD CORE N3700, UP TO 2.4GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 1600 MHZ ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" TRUBRITE HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GR...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 14.979,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: INTEL® PENTIUM® QUAD CORE N3700, UP TO 2.4GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 1600 MHZ ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" TRUBRITE HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS МУЛТИМЕДИА: HD WEBCAM, BT 4.0 ,USB 3.0, HDMI БАТЕРИЈА: LI-ION ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: FREE DOS Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка