TOSHIBA C50A-B

17.990,00 ден.   Спореди

INTEL Dual-Core N2820 4GB DDR3/1600 SODIMM 750GB HDD SATA 15.6inc Crystal HD LED display INTEL HD Graphics Media LAN,Wlan 802.11b/g/n,HDMI DVDRW,CAMERA,CardReader Гаранција - 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INTEL Dual-Core N2820 4GB DDR3/1600 SODIMM 750GB HDD SATA 15.6inc Crystal HD LED display INTEL HD Graphics Media LAN,Wlan 802.11b/g/n,HDMI DVDRW,CAMERA,CardReader Гаранција - 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка