TOSHIBA 32E2533

TOSHIBA 32E2533

12.999,00 ден.   Спореди

32"(81CM) LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА HD READY (1366 X 768) LED BACKLIGHT TV ДИГИТАЛНИ ТУНЕРИ DVB-C/T USB 2.0 2X HDMI, SCART,КОМПОНЕНТЕН ВЛЕЗ (Y/PB/PR).РС ВЛЕЗ ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д) 745.7 X 507.1 X 210.6 MM Т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32"(81CM) LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА HD READY (1366 X 768) LED BACKLIGHT TV ДИГИТАЛНИ ТУНЕРИ DVB-C/T USB 2.0 2X HDMI, SCART,КОМПОНЕНТЕН ВЛЕЗ (Y/PB/PR).РС ВЛЕЗ ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д) 745.7 X 507.1 X 210.6 MM ТЕЖИНА: 11 KG ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ:A+ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка