Toshiba 2GB micro SD card

240,00 ден.   Спореди

Toshiba 2GB micro SD card


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 240,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Toshiba 2GB micro SD card

Капацитет 2 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка