Torres Ibericos Rioja Crianza

800,00 ден.   Спореди

Производител: Torres Winery
Шифра на производ: 351352
UPC: 8410113003904
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Шпанија
eBar Поени : 86 Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 800,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Torres Winery
Шифра на производ: 351352
UPC: 8410113003904
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Шпанија
eBar Поени : 86
Категорија : Темпранило

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи