Torres Grand Vina Sol

740,00 ден.   Спореди

Шифра на производ: 351351
UPC: 8410113001092
Волумен [ml] : 750
Берба : 2003
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Шпанија - Catalunya
Категорија : Шардоне и Парелада


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 740,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра на производ: 351351
UPC: 8410113001092
Волумен [ml] : 750
Берба : 2003
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Шпанија - Catalunya
Категорија : Шардоне и Парелада

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи