Torba Targus Campus Notebook

2.830,00 ден.   Спореди

Targus Campus Notebook Backpack XL-Compatible with up to 17" screen Laptops


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.830,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Targus Campus Notebook Backpack XL-Compatible with up to 17" screen Laptops

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка