TOOLCRAFT Лемна станица на топол воздух AT850D

17.877,00 ден.   Спореди

Лемна станицата на топол воздух со прилагодлив опсег на температура од 100 до 480 C; на тој начин се овозможува нежно справување со барањата на компонентите. Лесно преносната моќна воздушна пумпа е п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.877,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лемна станицата на топол воздух со прилагодлив опсег на температура од 100 до 480 C; на тој начин се овозможува нежно справување со барањата на компонентите. Лесно преносната моќна воздушна пумпа е прилагодлива до 23 л / min.Овој уред има дигитално прикажување на собната и вистинската температура и секако на грејниот индикатор. Температурата на топол воздух може да се намали нежно со функција за автоматско ладење со исклучување на станицата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка