Toner Samsung MLT-D119S 1610/1615/1620/1625/2010/2015/2020/2510/2570/2571/4321/4521

Toner Samsung MLT-D119S 1610/1615/1620/1625/2010/2015/2020/2510/2570/2571/4321/4521

4.125,00 ден.   Спореди

Compatibility
ML-1610 / 1615 / 1620 / 1625, ML-2010 / 2015 / 2020 / 2510 / 2570 / 2571, SCX-4321 / 4521
Page Yield
Average 2,000 standard pages


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.125,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compatibility
ML-1610 / 1615 / 1620 / 1625, ML-2010 / 2015 / 2020 / 2510 / 2570 / 2571, SCX-4321 / 4521
Page Yield
Average 2,000 standard pages

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка