Toner Samsung MLT-D1082S for ML-1640/2240

4.160,00 ден.   Спореди

Compatibility:ML-1915, ML-1910, ML-2525, ML-2580N, ML-2525W, SCX-4600, SCX-4623F, SCX-4623FN, SF-650, SF-650P
Approximate Cartridge Yield 1:Average 1500 standard pages


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.160,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compatibility:ML-1915, ML-1910, ML-2525, ML-2580N, ML-2525W, SCX-4600, SCX-4623F, SCX-4623FN, SF-650, SF-650P
Approximate Cartridge Yield 1:Average 1500 standard pages

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка