Toner Samsung for CLP-320 Magenta CLT-M4072S OEM

1.490,00 ден.   Спореди

Print Technology Laser
Approx. 1,000 pages @ 5% average coverage
Print Cartridge Color Magenta

Compatible with CLP-320 / CLP-325 / CLX-3185 Series

OEM version - bulk package


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Print Technology Laser
Approx. 1,000 pages @ 5% average coverage
Print Cartridge Color Magenta

Compatible with CLP-320 / CLP-325 / CLX-3185 Series

OEM version - bulk package

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка