Toner HP 92A 1100/3200/3220 C4092A

3.555,00 ден.   Спореди

Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
Average cartridge yields 2500 standard pages*


Designed to work precisely with HP laserJet 1100, 1100A,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.555,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
Average cartridge yields 2500 standard pages*


Designed to work precisely with HP laserJet 1100, 1100A, 1100se, 1100Ase, 1100Axi, 1100xi, 3200, 3200MFP,3200m, 3200se

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка