Toner HP 85A P1102, M1132 CE285A

4.340,00 ден.   Спореди

Colour(s) of Print Cartridges Black
Print technology Laser
Page yield (black and white)
Average cartridge yields 1600 standard pages*


HP LaserJet M1132mfp, M1212nf, P1100, P1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.340,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Colour(s) of Print Cartridges Black
Print technology Laser
Page yield (black and white)
Average cartridge yields 1600 standard pages*


HP LaserJet M1132mfp, M1212nf, P1100, P1102, P1102w


*Actual yields vary considerably based on images printed and other factors. See http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies for more information.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка