Toner HP 79A M12a/M12w/M26a/M26nw Black

Toner HP 79A M12a/M12w/M26a/M26nw Black

3.700,00 ден.   Спореди

Specifications
Color(s) of printing supplies
Black
Print technology
Laser
Page yield (black and white)
1,000 pages
Operating temperat...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.700,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications
Color(s) of printing supplies
Black
Print technology
Laser
Page yield (black and white)
1,000 pages
Operating temperature range
15 to 25°C
Storage temperature range
-20 to 40°C
Storage humidity
10 to 90% RH
Compatible with:
HP LaserJet Pro M12a Printer (T0L45A)
HP LaserJet Pro M12w (T0L46A)
HP LaserJet Pro MFP M26a (T0L49A)
HP LaserJet Pro MFP M26nw (T0L50A)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка