Toner HP 78A P1566/1606 CE278A DUAL Pack 2pcs

7.520,00 ден.   Спореди


Color(s) of print cartridges
Black

Print technology
Laser

Page yield (black and white)
Average cartridge yields 2100 standard pages. Declared yield val...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.520,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Color(s) of print cartridges
Black

Print technology
Laser

Page yield (black and white)
Average cartridge yields 2100 standard pages. Declared yield value in accordance with ISO/IEC 19752.


What's in the box

2 toner cartridges
Recycling guide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка