Toner HP 35A P1005, P1006 CB435A

Toner HP 35A P1005, P1006 CB435A

3.725,00 ден.   Спореди

Cartridge colors Black
Print technology Laser
Page yield black
Average cartridge yields 1500 standard pages*
*at 5% coverage

Compatible with HP LaserJet P1005, P1006


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.725,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors Black
Print technology Laser
Page yield black
Average cartridge yields 1500 standard pages*
*at 5% coverage

Compatible with HP LaserJet P1005, P1006

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка