Toner HP 305A 300/300mfp/400/400mfp Black

5.170,00 ден.   Спореди

Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
Average continuous Black Cartridge yield 2200 standard pages. Declared yield value in accordance with ISO/IEC 19798.<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.170,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
Average continuous Black Cartridge yield 2200 standard pages. Declared yield value in accordance with ISO/IEC 19798.
Page yield footnote
Actual yields vary considerably based on images printed and other factors. For more information, visit http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка