Toner HP 304A CM2320/CP2025 Cyan

7.935,00 ден.   Спореди

Colour(s) of Print Cartridges Cyan
Print technology Laser
Page yield 2.800 standard pages*
*at 5% coverage

Compatibility: HP Color LaserJet CM2320 and CP2025 series printers


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.935,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Colour(s) of Print Cartridges Cyan
Print technology Laser
Page yield 2.800 standard pages*
*at 5% coverage

Compatibility: HP Color LaserJet CM2320 and CP2025 series printers

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка