Toner HP 304A CM2320/CP2025 Black

7.490,00 ден.   Спореди

Colour(s) of Print Cartridges Black
Print technology Laser
Page yield (black and white) Average continuous Black Cartridge yield 3,500 standard pages*
*at 5% coverage

Compatibili...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Colour(s) of Print Cartridges Black
Print technology Laser
Page yield (black and white) Average continuous Black Cartridge yield 3,500 standard pages*
*at 5% coverage

Compatibility: HP Color LaserJet CM2320 and CP2025 series printers

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка