Toner HP 2550 YELLOW (4K) Q3962A

6.390,00 ден.   Спореди

Toner HP 2550 YELLOW (4K) Q3962A
Color(s) of print cartridges Yellow
Print technology Laser
HP 122A
Page yield (black and white) Approximately 4,000 pages at 5% coverage

HP Co...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.390,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.128,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Toner HP 2550 YELLOW (4K) Q3962A
Color(s) of print cartridges Yellow
Print technology Laser
HP 122A
Page yield (black and white) Approximately 4,000 pages at 5% coverage

HP Color LaserJet 2550 series / 2800 All-in-One series

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка