Toner HP 2550 BLACK (5K) Q3960A

5.345,00 ден.   Спореди

Color(s) of print cartridges Black
Print technology Laser
Page yield (black and white) Approximately 5,000 pages at 5% coverage


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.345,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color(s) of print cartridges Black
Print technology Laser
Page yield (black and white) Approximately 5,000 pages at 5% coverage

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка