Toner HP 15A 1000/1200/3300 C7115A

4.695,00 ден.   Спореди

Cartridge colors Black
Print technology Laser
15A
Page yield black
Average cartridge yields 2500 standard pages*

HP Laserjet 1000,1005, 1200, 1220, 3300, 3380

*Actual...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.695,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors Black
Print technology Laser
15A
Page yield black
Average cartridge yields 2500 standard pages*

HP Laserjet 1000,1005, 1200, 1220, 3300, 3380

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка