Toner HP 12A 1010/1012/1015/1020/3015/3020/3030 Q2612A

Toner HP 12A 1010/1012/1015/1020/3015/3020/3030 Q2612A

4.580,00 ден.   Спореди

Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
2000*

Compatibility: HP LaserJet 1012, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030 printer series and 3050, 3052, 305...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.580,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
2000*

Compatibility: HP LaserJet 1012, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030 printer series and 3050, 3052, 3055 AIO, M1319F MFP, printer series

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка