Toner HP 128A CM1415, CP1525 Black

4.035,00 ден.   Спореди

Cartridge colors
Black

Print technology
Laser

Page yield black
Average continuous Black Cartridge yield 2000 standard pages.

*Actual yields vary considerably ba...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.035,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors
Black

Print technology
Laser

Page yield black
Average continuous Black Cartridge yield 2000 standard pages.

*Actual yields vary considerably based on images printed and other factors.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка