Toner HP 126A CP1025, CP1025nw Cyan

Toner HP 126A CP1025, CP1025nw Cyan

3.390,00 ден.   Спореди


Color(s) of print cartridges
Cyan,
Print technology:Laser
Page yield (colour)
Per cartridge: 1,000 pages cyan, 1,000 pages magenta, 1,000 pages yellow
Page yield footnote
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Color(s) of print cartridges
Cyan,
Print technology:Laser
Page yield (colour)
Per cartridge: 1,000 pages cyan, 1,000 pages magenta, 1,000 pages yellow
Page yield footnote
Approximate average composite cyan, yellow, magenta yield based on ISO/IEC 19798. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
Operating temperature range:50 to 90.5?F
Storage temperature range:32 to 95?F
Operating humidity range:10 to 80% RH
Storage humidity:35 to 85% RH
Package dimensions (W x D x H):14.29 x 9.8 x 3.39 in
Package weight:3.3 lb

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка