Toner HP 125A CP1215/CP1515/CP1518i Cyan

Toner HP 125A CP1215/CP1515/CP1518i Cyan

4.180,00 ден.   Спореди

Cartridge colors Cyan
Print technology Laser
Page yield black
Average cartridge yields 1400 standard pages*
*Approximate page yield based on 5% coverage.


HP Colour Laserj...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.180,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors Cyan
Print technology Laser
Page yield black
Average cartridge yields 1400 standard pages*
*Approximate page yield based on 5% coverage.


HP Colour Laserjet CM1312 mfp
HP Colour Laserjet CP1215
HP Colour Laserjet CP11515
HP Colour Laserjet CP1518n

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка