Toner HP 05A P2035/P2055 CE505A

4.975,00 ден.   Спореди

Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
Average cartridge yields 2,300 standard pages. Declared yield value in accordance with ISO/IEC 19752. Actual yields v...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.975,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors
Black
Print technology
Laser
Page yield black
Average cartridge yields 2,300 standard pages. Declared yield value in accordance with ISO/IEC 19752. Actual yields vary considerably based on images printed and other factors.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка