TNT B100

TNT B100

  Спореди

Матична плоча: H61M-P22 Chipset
Процесор: Intel Celeron G440 1.6GHz
Рам меморија: 2GB DDR3 1333MHz
Хард диск: 500GB S-ATA 7200rpm
Графичка картичка: Intel GMA X4500
Оптич...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Матична плоча: H61M-P22 Chipset
Процесор: Intel Celeron G440 1.6GHz
Рам меморија: 2GB DDR3 1333MHz
Хард диск: 500GB S-ATA 7200rpm
Графичка картичка: Intel GMA X4500
Оптички уред: DVD+/-RW Dual Layer
Кукиште: JNC IJA 6800 500W
ПОДАРОК: Тастатура и глувче

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

GAMER

GAMER

         
ALKETA

ALKETA

         
Office

Office

         

Најпопуларни производи