TL-WR740N ROUTER Wireless, 150Mbps, w/5dBi, Fixed Antenna, 1T1R, WDS

975,00 ден.   Спореди

Routers TL-WR740N ROUTER Wireless, 150Mbps, w/5dBi, Fixed Antenna, 1T1R, WDS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 975,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Routers TL-WR740N ROUTER Wireless, 150Mbps, w/5dBi, Fixed Antenna, 1T1R, WDS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка