TL-WN851ND   LAN Wireless PCI 300Mbps, w/2x2dBi Detachable Antenna, 2T2R, N-MAX
TL-WN851ND   LAN Wireless PCI 300Mbps, w/2x2dBi Detachable Antenna, 2T2R, N-MAX

TL-WN851ND LAN Wireless PCI 300Mbps, w/2x2dBi Detachable Antenna, 2T2R, N-MAX

990,00 ден.   Спореди

TL-WN851ND LAN Wireless PCI 300Mbps, w/2x2dBi Detachable Antenna, 2T2R, N-MAX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN851ND LAN Wireless PCI 300Mbps, w/2x2dBi Detachable Antenna, 2T2R, N-MAX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка